Obserwuj na: M.I.V Production Instagram M.I.V Production Instagram M.I.V Production
KONTAKT: ☎️ +48 606-385-235 📮 Z racji natarczywego spamu, e-mail po kontakcie telefonicznym. NIP: PL 884-259-47-19REGON: 021760571
PREMIERA 02.03.2020r.

Mini Album „Niezły Jazz” powstał z okazji minionego w zeszłym roku jubileuszu XX-lecia istnienia zespołu ZERO PROCENT. Zawiera cztery utwory, dobrze znane bywalcom koncertów ZERO PROCENT sprzed dziesięciu lat. Ubrane w nowe spojrzenie muzyczne oraz nowe brzmienia utwory, ujrzały światło dzienne pierwszy raz jako publiczne wydawnictwa.

Zero Procent - Niezły Jazz (Mini Album)

Tytuły zawarte na EP-ce "Niezły Jazz": 01 ’Niezły Jazz’, 02 ’Walka o miłość’, 03 ’Inaczej’, 04 ’Wszyscy albo nikt’ zostały na nowo zaaranżowane oraz nagrane na przełomie 2018/2019 roku. Premiera albumu 2.03.2020r.

Album dostępny wyłącznie w digitalizacji na platformach muzycznych.

Wydawnictwa Muzyczne
  • VIDEO Ditroit
KINO ‚GDYNIA’ - o kinie i miłości w piosence DITROIT

Kino Gdynia to niewątpliwie jeden z najważniejszych symboli miasta Świdnica. W tym miejscu, przez lata, tysiące świdniczan oglądało światowe oraz rodzime produkcje filmowe. Co tam się dzieje? Jak to wygląda po latach?

Zespół Ditroit przez ostatnie tygodnie uparcie dążył do zrealizowania teledysku w murach Kina Gdynia (w końcu tytuł singla do czegoś zobowiązuje).

Udało się! Uchylają rąbka tajemnicy przedstawiając ciekawe fakty dotyczące samego kina, jak i pracy na planie filmowym.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym można zobaczyć jak dziś wygląda kino, powspominać o dniach, kiedy kino pękało w szwach, oraz posłuchać co na temat pracy nad teledyskiem mają do powiedzenia chłopaki z Ditroit.

Zapraszamy! PREMIERA TELEDYSKU 👉🏻 YouTube: DitroitTV | 11.07.2017 (wtorek)

TELEDYSKI